converse batai

Kaip nešioti Converse‘us?

Kaip nešioti Converse‘us?

Rate this post

Charakteriniai inkariukai su guminiu padu ir žvaigždės formos logotipu tai vienas iš labiausiai atpažįstamų sportinių batų modelių pasaulyje. Jo populiaramas trunka nesikeičiant nuo kelių dekadų. Per tą laiką,jie kelis kartus mums įrodinėjo, kad Converse Chuck Taylor All Star tai nesenstantis ir universalus batas. Ar vis dėlto neegzistuoja jokie apribojimai jų sujungimo su apranga? Kaip nešioti Converse‘us, kad tai būtų stilinga ir efektyvu?

Converse – bunto, atsipalaidavimo ir laisvės sinonimas

Reikia pripažinti, kad šis legendinis inkariukų modelis neblogai sutrikdė mados pasaulį. Nepaisant to, kad iš pradžių buvo skirtas tik krepšinio žaidėjams, labai greitai jį pradėjo nešioti kitos aplinkos. Pirmais, kuriems labai patiko naujas trendas, buvo roko muzikos fanai. Kas įdomu, Converse‘us nešiojo pats didelis jaunimo (ir ne tik) numylėtinis Kurtas Cobainas. Nuo to laiko praėjo kelios dekados, o Converse Chuck Taylor All Star batai gavo avalynės etiketę, kuri yra bunto, pasipriešinimo ir atsipalaidavimo bei laisves kaip stiliuje, taip ir gyvenimo situacijose, žodžiu. Milijonai moterų ir vyrų nešiojančių butent šį inkariukų modelį, devi prie jų odinę striukę ir plešytus džinsus. Tai labiausiai populiarus, o kartu ir efektyvus įvaizdis su Converse‘ais. Reikia taip pat pripažinti, kad yra labai lengvai sukuriamas. Užteks džinsų boyfriend tipo poros, baltų marškinelių bei odinės arba džinsinės striukės, kad visuma padarytų puikų įspudį!

Converse – sportinės elegancijos simbolis

Converse‘ų fenomenas yra tame, jog jie sugeba apjungti labai besiskiriančias tarpusavyje žmonių grupes. Šių kultinių inkariukų porą galime rasti ne tik buntininkės ar roko gerbėjos spintoje, bet ir stilingos paryžietės garderoboje. Converse Chuck Taylor All Star tiks taip pat stilizacijai su elegantišku klimatu. Todėl sėkmingai galime juos nešioti su klasikiniu rinkiniu – lietpaltis + juodos kelnės-vamzdeliai + marškiniai. Idealiai tikrinasi taip pat vakariniame leidime, pavyzdžiui prie vyriško karpymo švarko, skrybelės, o net suknelės! Variacijų jų tema yra be galo daug. Tačiau ar egzistuoja kažkokie apribojimai? Jeigu buvote užtikrinti, kad Converse‘ai tikrai netinka prie moteriško kostiumo, tai pažvelkite į nuotraukas apačioje! Laisva, minimalistinė, o taip pat elegantiška apranga puikiai dera prie inkariukų Converse!

Converse vasara

Daugelis Converse‘ų fanų dievina savo batus ant tiek, kad noti juos nešioti ištįsus metus. Laimėi, šitie universalūs batai fantastiškai atrodo su šortais ir laisvomis suknelėmis. Nori sukurti lengvą, neįpareigojantį įvaizdį, kuris idealiai pasitikrins mieste ar atostogose? Užteks trys ingriedientai! Spalvotas topas, džinsiniai šortai bei žinoma patikimi inkariukai Converse. Butinai paimk savo porą į lagaminą, jei ruošiesi atostogoms! Ne nuo šiandien žinoma, kad tai juose patogiausia lankyti.

Converse rudens-žiemos sezonu

Ženklas Converse pagalvojo taip pat apie tuos, kurie norėtų avėti savo inkariukus taip pat tada, kai oras mums nepalankus. Be tradicinių batų iš audinio modelių, pasiūlyme gali rasti taip pat odinę šių kultinių batų versiją, kuri yra atspari vandeniui ir šilta. Žieminių Converse‘ų suderinimas į efektyvias stilizacijas nebus sunkus. Užteks storas, šiltas šalikas, kuriuo apsiviniuosi, trumpa striukė arba paltas bei kelnės-vamzdžiai, kurių kojugalius gali įkišti į batus. Kepurė ir šalikas kuo labiau rekomenduotini!

Converse‘ai tai be abejo vieni iš labiausiai universalių batų. Jie kuria garderobo bazę, todėl verta turėti bent vieną jų porą spintoje. Kokybė, patogumas bei puikus stilius garantuoti.

fot. http://zszywka.pl/tag/converse

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *