batai su kelnėmis-vamzdeliais

Kokie batai su kelnėmis-vamzdeliais?

Kokie batai su kelnėmis-vamzdeliais?

5 (100%) 1 vote

Kelnės-vamzdeliaii ilgus metus nedingsta iš mados hitų sąrašų. Įsimylėjome priderintus kojugalius, kurie yra naudingi beveik kiekvienai figūrai, o taip pat yra nežemiškai patogiai nešiojami. Lieka tik klausimas – ar su tokio tipo kelnėmis galime nešioti kiekvienus batus? O galbūt yra kažkokie apribojimai?

Kokie batai su kelnėmis-vamzdeliais?

Prie siaurų, priderintų kelnių tinka didžioji dauguma batų modelių – nuo plokščių iki aukštakulnių, nuo sportinių iki nepaprastai elegantiškų. Su tinkamai parinktos avalynės pagalba gali pakeisti savo stilizacijos charakterį. Galu gale, vamzdeliai tai universalios kelnės, kurios taip pat gerai sužais darbe, kaip ir vakarelyje arba šeimos šventėje. Taigi, kaip išsirinkt batus, kad suteikti vamzdeliams tinkamo stiliaus?

Kasdieniniai sportiniai

Vamzdeliai tai geriausios kelnės sportiniams batams nešioti. Juose eksonuojame liekną klubą, todėl džinsinės kelnės su siaurą koją idealiai tinka komplekte su bet kokiais sneakeriais. Vis dėlto, būk atsargi, kad neapsunkintum silueto! Jeigu avi Converse‘us, Air Maxus ar Superstarus, švelniai susuk kelnių apačią taip, kad siektų šiek tiek virš kauliuko. Dėka to, suteiksi visumai ypatingo lengvumo!

Su aukštakulniais į darbą ir į pasimatymą

Vamzdeliai fantastiškai komponuojasi su aukšto kulno batais, apie ką tikriausiai nieko neverta įtikinėti. Abu, švelni aukštakulniai, kaip ir basutės ant solidaus stulpelio, puikiai atrodys su įvairių tipų vamzdeliais. Šitas komplektas tai nenugalėtas duetas su laisvais marškiniais arba megztinuku, tam, kad gautum atitinkamai elegantišką arba romantišką įvaizdį. Šiuo atveju kelnių susukimas jokiu būdu netinka!

Balerinos bateliai apsipirkti

Nori sukurti ultra patogią aprangą apsipirkti ar susitikti su pažįstamais mieste? Pastatyk ant vamzdelių ir balerinos batelių. Šitie plokštūs batai vis dėlto reikalauja atitinkamų kelnių. Todėl vietoj klasikinių vamzdelių, apsivilk šituos 7/8 ilgio. Tokią išvaizdą rinkosi tokios stiliaus ikonos kaip Brigitte Bardot ar Audrey Hepburn.

Aulinukai žiemai

Vamzdeliai genialiai pasitikrina kaip žiemą, taip ir rudenį, nes tai vienintelės kelnės, kurias galime laisvai įkišti į aulinukus. Prie siaurų kelnių gali ramiai avėti batus virš kelio, tam kad pabrėžti liekną siluetą. jei, vis dėlto, nuspręsi avėti aulinukus, įsitikink, kad jų blauzda lengvai atsilieka nuo kojos. Dėka to, gausi lieknesnį, lengvesnį įvaizdį.

Kelnės vamzdeliai tinka prie daugelio tavo batų, todėl be abejo maišyk juos ir žaisk su savo stiliumi! Prižiūrėk vis dėlto derinamų su tam tikrais batais vamzdelių ilgį,kad tavo siluetas būtų geriausią savęs versija!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *