Kokie batai su trumpomis kelnėmis?

Kokie batai su trumpomis kelnėmis?

Kokie batai su trumpomis kelnėmis?

5 (100%) 1 vote

Gražūs orai privertė tave vilkėti trumpas kelnes, vis dėlto pasirodė, kad neturi batų, kurie gerai reprezentuotųsi tokiame komplekte? Ateiname su pagalba ir šiandieniniame poste pristatome dešimt vyriškos avalynės propozicijų, kurias be problemų galima avėti su šortais.

Tommy Hilfiger G2285RANADA 2D_1

Espadrilės tai tobula vasarinių batų propozicija vyrams. Nors tokio tipo avalynė dar nėra pernelyg populiari mūsų šalyje, ja pradeda dometis vis daugiau mūsų piliečių ir kas metus vis dažniau galima ją pastebėti lenkiškose gatvėse. Espadrilės puikiai prezentuojasi šortų tipo chino arba lininių šortų kompanijoje. Modelis Tommy Hilfiger G2285RANADA 2D_1 tai nesenstanti klasika minimalistiniame leidime. Su tokia avalyne netgi aukštoje temperaturoje tikrai nesiskusi komforto stoka. Verta žinoti, kad canvasins aulas liko pasodintas šiuo atveju ant pado iš termoplastinio poliuterano, kas užtikrino produkto ilgaamžiškumą.

Timberland Fulk CT Oxford

Gera batų idėja prie trumpų kelnių tai taip pat be abejo inkariukai, kurie nuo ilgų metų neišeina iš mados ir visada sudaro gerą pasirinkimą prie laisvesnių stilizacijų pavasario, vasaros sezono metu. Modelis Timberland Fulk CT Oxford buvo sukurtas iš aukščiausios kokybės priekinės odos, kilusios iš odų gamyklos LWG Silver klasės. Vis dėlto, ne vien blauzda yra verta pastebėjimo. Inkariukai turi guminį padą su labai geru sukibimu, dėka ko, ne turime jaudintis dėl nekontroliuojamų paslydimų net ant drėgnų paviršių. Timberland tai ženklas žinomas iš pro-ekologinės veiklos, todėl nieką neturi nustebinti faktas, kad batų kamšalas Fulk CT Oxford iš šimto procento perdirbto dirbinio PET.

Ecco Intrinsic 3

Futuristiškai prezentuojamas modelis Ecco Intrinsic 3 irgi gali sukurti gerą pasirinkimą tiems, kurie ieško fainų batų prie trumpų kelnių. Batų aulas yra pagamintas iš aukštos kokybės naturalios odos, kurią papildė elementais iš tekstilinės medžiagos. Kas įdomu, taip pat kamšalas yra padarytas iš natūralios odos. Bato vidus yra minkštas ir labai gerai prisitaiko prie pėdos, užtikrinant komfortą net ilgo naudojimo metu atostoginiuose pasivaikščiojimuose ir išvykose. Kaip matyti žemiau esančioje nuotraukoje modelis Ecco Intrinsic 3 atrodo tiesiog fantastiškai!

Paez Original – Block Color

Akimirkai sugrįžkime dar prie espadrilių temos, pristatant jums modelį nuo ženklo Paez. Block Color, nes būtent apie jį kalbama, tai pavyzdys ekstremalaus avalynės minimalizmo, kuris daugeliui vertinančių stylių vyrams, be abejo patiks. Modelis, dėl savo konstrukcijos, yra pralaidus. Papildomą komfortą užtikrina odinis įdėklas, įdėtas į bato vidų. Tipinis espadrilėms, ženklo brandingas yra matomas ant nedidelės etiketes bato viduryje. Šitie batai tinka taip pat prie džinsinių šortų, kaip ir prie medvilninių.

Nike Air Max Tavas

Dabar kažkas tiems, kas renkasi gatvės stilių. Nike Air Max Tavas tai sportinio oregoninio koncerno palikimo junginys su šiuolaikinėmis koncepcijomis ir šiuolaikiniais gatvės mados trendais. Modelio lengvas aulas, ant kurio buvo panauduoti besiūliai apvalkalai ir įdėklai iš sintetinės verstos odos. Konstrukcija leidžia optimalią oro cirkuliaciją, kas labai gerai tinka batams, kuriuos norime derinti su trumpomis kelnėmis. Modelyje yra taip pat kultinė Air Max sistema, tai yra, dujų pagalvė, kuri amortizuoja sutrenkimus. Nors šitame aprašyme prezentuojame juodai-baltą koloristiką, Nike Air Max Tavas galima nusipirkti dabar daugelyje kitų koloristinių varantuose.

Adidas X_PLR

Miestinio stiliaus entuzjastams turi patikti sneakeriai adidas X_PLR. Jie turi visą tai, ką turi turėti batai pavasario-vasaros sezonui. Aulas jungiantis specialų verpalą su sintetine medžiaga duoda efekte siluetą, kuriam netruksta ventiliacijos ir solidumo. Dėl tinkamos aplinkos bato viduje rupinasi įdėklas Ortholite, kuris išsiskiria antibakterinėmis ir priešgrybelinėmis savybėmis. Adidas X_PLR labai gerai susitvarko su sutrikimų energijos absorbavimu. O tai dėl vidurinio pado su elastingomis EVA putomis. Batai puikiai atrodo komplekte su trumpomis kelnėmis.

Clarks Triturn Race Denim Blue

Neštampuotas pasiūlymas batų prie trumpų kelnių. Jeigu mėgsti kasdienines stilizacijas, batai Clarks Triturn Race Denim Blue turi atsirasti tavo garderobo tarpe. Aulas yra pagamintas iš specialiai liniuoto nubuko, kuris šiuo atveju šiek tiek primena džinsą. Vyksta tai dėl nekasdieninės faktūros ir mėlynos spalvos, iš karto primenančios klasikines kelnes iš denimo. Visumai patrauklumo prideda rudi įdėklai tarp viso kito ant kulno, kuris dėka jų yra standus.

Nike SB Stefan Janoski Max

Batai sukurti oregoninio koncerno su skaterių pasaulio ikona – Stefanu Janoskiu bendradarbiavimo efekte. Šitas modelis tai miestinio įvaizdžio gvarancija ir tikrai daro įspudį. Aulas yra perlaidus, todėl puikiai tinka vasarinėms stilizacijoms. Padas yra pagamintas Free technologijoje, kas reiškia, kad jame padaryti specialūs įpjoviai leidžiantys anatomiškai naturalių judėsių darymą. Nieko keisto, batai buvo suprojektuoti bendradarbiaujant su pasaulio važinėjimo ant riedlentės meistru. Papildomu pado pliusu yra patikrintos amortizacijos sistemos Air Max buvimas.

New balance MRL247BK

Peržiūrinėjant New Balance pasiūlymą neturi turėti problemų su batų suradimu, kuriuos galima avėti su trumpomis kelnėmis. Mes rekomenduojame modelį MRL247BK, kurio ir siluetas, ir koloristika prisideda prie galimybės universalių stilizacijų sukurimo su įvairiais šortais. New Balance iš serijos 247 semia iš DNA tokių modelių kaip 1300, 576 bei 998. Jau po šitos informacijos galima teigti, kad tikrai turime reikalą su solidžiais ir mega patogiais batais.

Nike Classic Cortez Leather

Absoliuti gatvės stiliaus klasika! Batai buvo sukurti 1972 metais, o už jų suprojektavimą buvo atsakingas pats Bill Bowerman, vienas iš firmos Nike įkūrėjų. Modelio blauzda jungia naturalią odą su papildymais iš sintetinės medžiagos. Visuma stovi ant storo, dantuoto pado. Didžiulį populiarumą modelis skolingas pasirodyme filme „Forrest Gump“, kuriame juos avėjo titulinis herojus suvaidintas Tomo Hankso.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *