batai su vasarine suknele

Kokie batai su vasarine suknele?

Kokie batai su vasarine suknele?

Rate this post

Suknelė tai vienas iš patogiausių ir greičiausių stilizacinių sprendimų vasarai. Apsivelki viena garderobos dalimi ir neturi galvoti apie kitas. Užtenka tik pasirinkti derančius prie suknelės batus. Patariame, kokie vasarinės avalinės modeliai tiks duete su suknele.

Basutės idealios prie suknelės

Tradiciniu, o kartu idealiu vasarai pasirinkimu bus lengvos basutės, kurios vedina pėdą ir puikiai dera su įvairių rušių suknelėmis. Tačiau, pasirenkant juos, prisiminkime apie tai, kad duoti pirmenybę naturalioms, malonioms odai medžiagoms, kurios netrins. Čia ideali bus naturali oda, mikšta versta oda arba audinys. Kuo platesnės basučių juostelės, tuo mažesnė tikimybė, kad jos trins. Butinai įsitikink, ar vidpadis vasarinių batų yra minkštas ir gerai suformuotas, priešingu atveju nelieka šansų komfortiškam vaikščiojimui.

Mados hitai 2017 tarp basučių? Boho basutės surištos virš kauliuko, kurios puikiai dera su lengvomis, baltomis suknelėmis. Sportinės basutės idealios prie tenisinio stiliaus suknelių. Bei japoniško tipo basutės, kurios pasitikrins, pavyzdžiui, duete su maxi suknele.

Slip-on inkariukai įvaizdžiui pralaužti

Dievini tikrai patogius drabužius bei batus, o kasdien nebijai laužyti mados įsitikinimų? Tokiu atveju be abejo pasiryši netipiniam suknelės su sportiniais batais deriniui. Vasarai geriausi bus įkišami, pralaidūs inkariukai, su, taip vadinamu, slip-on kirpimu. Juos lengva avėti, o kartu juose malonu vaikščioti. Tokiame mergaitiškame, sportiniame įvaizdyje gali be problemų kaip ir šokti ant dviračio, taip ir pasiduoti mėgstamiems pasivaikščiojimams be baimės dėl pavargusių kojų.

Lengvi bateliai ne tik kurorte prie jūros

Idealiai į marinistinę-atostoginę stilizaciją tinka taip pat rinkinys lengva suknelė + lengvi bateliai. Toks derinys tai patikimas motyvas atostogose šiltose šalyse, bet taip pat prie lenkiškos jūros. Lengvi bateliai yra pralaidūs ir patogūs, o jeigu pasirinksi modelį ant mažos platformos su juostelėmis prie kauliuko, tai wow efektas garantuotas. Prie lengvų batelių labiausiai tinka baltos, sluoksniuotos graikiško stiliaus suknelės, žydros, plačios suknelės su švelniais grioveliais, bet taip pat tos boho klimate su juostelėmis ir pomponais.

Batų pasirinkimas prie vasarinės suknelės tai priderinimo jų prie stiliaus, kuriame liko išsaugota stilizacijos žvaigždė, klausimas. Viena yra žinoma – nepriklausomai nuo to, kokioje estetikoje judame, svarbu, kad batai vasarai būtų paprasčiausiai patogūs ir pralaidūs. Deka to, mūsų atostogų laiką galėsime praleisti pilnai besidžiagtami kiekviena diena!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *