Kokie batai vestuvėms

Kokie batai vestuvėms?

Kokie batai vestuvėms?

Rate this post

Nuo ankstaus pavasario iki spalio vyksta karštas vestuvių sezonas. Nesvarbu ar ruošėsi svečio, liūdytojo ar nuotakos vaidmenyje, be kreacijos yra butina išrinkti tinkamus batus. Šokių visa naktis tai ne žaidimas, todėl geri batai vestuvėms turi sujungti gražią išvaizdą ir neeilinį nešiojimo komfortą! Kaip išrinkti geriausius batus vestuvėms?

Batai vestuvėms – kokie turi būti?

Nelieka abejo, kad vestuvės tai oficialios šventės, kurios reikalauja prisitaikymo prie kai kurių dress code’o taisyklių. Nekalbama čia tik apie tai, kad vengtumei ilgų ar baltų suknelių, jei nesi nuotaka, bet taip pat apie tinkamą suknelės ilgio išrinkimą, jos formalumo lygį ir papildymus, kurie pabrėžia jos charakterį bet jos ne apsunkina. Milžinišką vaidmenį visoje vestuvinėje aprangoje atlieka batai. Jie turi būti ne tik gražūs ir tinkantys prie suknelės, bet taip pat, apie ką dažnai pamirštame, patogūs! Tam, kad gerai reprezentuotis vestuvių aplinkoje turime ne tik gerai atrodyti, bet ir judėti su gracija – taip ir vaikščiojant, kaip ir šokant. Todėl persistengimas su kulno aukščiu ar ekscentriniu bato karpymu nėra nurodomi. Ko dar vengti besirenkant batus vestuvėms? Visų pirma, dirbtinių medžiagų, iš kurių dažnai yra gaminami elegantiški batai. Tam, kad mūsų pėdos galėtų kvėpuoti ir nebūtų neapsaugotos nuo trynimų ir nudegimų, būtini yra batų įklotai iš natūralių dirbinių, geriausia iš odos. Svarbu taip pat yra vengti stipriai lakuotų ar plastmasinių batų, kurių avimas gali turėti tragiškas pasekmės.

Aukštakulniai – nebūtinai siauri!

Dėl kažkokios priežasties manoma, kad geriausi batai vestuvėms tai siauri aukštakulniai. Moteris dievina  juos už tai, kad lėknina ir ilgina kojas, o taip pat yra labai elegantiški. Tikrai, jei tavo kreacija yra labai apgalvota, turi gipiurinę suknelę ar labai matomą raštą, geriausiu sprendimu bus klasikiniai, minimalistiniai siauri aukštakulniai nude, pilko ar juodo atspalvio, kurie sutonuos visumą. Nepamiršk vis dėlto apie jų išvaikščiojimą prieš didelį išėjimą! Įsitikink, kad tikrai moki juose judėti.

Jeigu vis dėlto siauri aukštakulniai visiškai tau nepatinka, o netgi jautiesi juose neužtikrintai, neturi įsipareigoti juos avėti! Besirenkant batus ant kulno, neatstumk tų ant stabilaus stulpelio. Net ant žemo kulno puikiai tiks elegantiškoms kreacijoms, o taip pat bus šimtą procentų patogūs. Tokių batų dėka, galėsi šokti visą naktį be pėdų skausmo.

Balerinos bateliai – hot or not?

Daug moterų galvoja apie plokščių batų pasirinkimą. Reikalas yra problematiškas, nes balerinos batelius priimta priskirti prie mažiau elegantiškų. Ne be priežasties vestuvių metu jos pasirodo tik po vidurnakčio, kai visoms damoms kojos atsisako paklusnumo. Jeigu vis dėlto, užtikrintai jautėsi butent balerinos bateliuose, o aukštakulnių nešiojimas yra tau katorga, tai nedvejok avėti plokščių batų! Ką reikia turėti atmintyje kai tai nusprendžiame? Negalime čia tikėtis kojų sulekninimo, todėl jei nesi nepaprastai ilgų ir lieknų modelio kojų turėtoja, venk jungti balerinos batelius su suknelemis už kelio – tai atrodo mažai elegantiška. Su balerinos bateliais taip pat nenurodoma vilkėti pieštuko karpymo sukneles. Geriau šiuo atveju pasirinkti suknelę su plačią apačią!

Basutės – ar yra nurodomos vestuvinėms šventėms?

Ypač vasaros sezone, kai mus kamuoja karščiai, pradedame galvoti apie basučių avėjimą vestuvėse. Jie tikrai gali būti fantastišku sprendimu, tačiau pagrinde mažiau oficialiose vestuvių šventėse. Jeigu vestuvės vyksta rūmeliuose labiau nurodomi yra siauri aukštakulniai su uždarais pirštais. Jeigu vis dėlto, švesite mažesniame tarpe, pavyzdžiui, šviežiame ore, tai juo labiau gali avėti basutes. Prisiminkime vis dėlto apie tai, kad niekada, jokiu atveju, nevilkėti su jais pedkelnių!

Kaip sako klasiko darbas: „reikia būti su batais vestuvėse…“. Šitas posakis turi lydėti mus nuo paties batų pirkimo momento net iki vėlyvų šventės dienos valandų. Todėl rinkimes batus, kurie užtikrins mums nepriekaištingą išvaizdą bei patogumą ir laisvę šokyje ir vaiščiojime. Ir visada turėkime paruoštų avarinių balerinos batelių porą!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *