nikelab-aqua

NikeLab atgaivino modeli Aqua Sock 360

NikeLab atgaivino modeli Aqua Sock 360

Rate this post

NikeLab ekipa, žinoma iš eksliuzyvių projektų, pradėjo sugražįnimą į gyvenimą batų Nike Aqua Sock 360, sukurtų vandes sporto megejams modelio iš 1987 metų. Specjalistai limituotų edicijų avalynės pasakė, kad gegužės mėnesį į rinką pateks tris koloristikos.

Meshinė blauzda, reguliuojamas dirželis ir padas iš trijų dalių

Aqua Sock 360 per ilgą laiką nebuvo rinkoje, tačiau NikeLab nusprendė duoti šitiems nepaprastiems batams dar vieną šansą, sugražįnant juos šiuolaikinėje versijoje. Nauja laida bazuojasi dviejais modeliais iš oregoninio koncerno portfoljo, be to, projektantai panaudojo čia daug įdomių sprendimų. Batų upperis tai puikiai suderinta prie pėdos konstrukcija. Blauzda yra siaura ir buvo pagaminta iš dvisluoksnio mesho. Ant medžiagos randasi smulkios perforacijos, kurios palengvina oro cirkuliaciją. Ant blauzdos buvo uždėtas taip pat reguliuojamas dirželis iš gumos, kurį galima buvo matyti jau Aqua Sock II modelyje. Neštampuotas aulas buvo įdėta ant trijų segmentų elastingų putų pado. Pado padalinimas į tris dalis padaro, kad batai leidžia kuo labiau anatomiškai natūralių judėsių darymą.

NikeLab išleido kol kas tris koloristikas, tačiau galbūt, netrukus atsiras taip pat nauji koloristiniai variantai. NikeLab Aqua Sock 360 yra pasiekiami išrinktose parduotuvėse nuo gegužės 4 dienos.

fot. http://store.nike.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *