Puma Kalifornijoje

Puma Kalifornijoje, arba Stampd x Puma Trinomic Woven

Puma Kalifornijoje, arba Stampd x Puma Trinomic Woven

Rate this post

Puma kelintą kartą pradėjo bendradarbiavimą su kilusiu iš Kalifornijos brandu Stampd. Jėgų sujungimas padarė, kad ant parduotuvių lentynas papuolė Puma Trinomic Woven modelis trijose koloristiniose versijose.

Specialus audinys, Trinomic sistema ir minimalistiniai raštai

Pumos ir Kalifornijos ženklo bendradarbiavimo efektu yra batai su neštampuotą varstymo sistemą, primenančią šiek tiek komfortą, kokį suteikia įstumiama avalynė. Modelio aulą padarė iš specialių siūlių, kurias galima priskirti prie Primeknit (adidas) ar Flyknit (Nike) atitikmenų. Panaudotas audinys reprezentuojasi labai įdomiai, yra lengvas ir perlaidus. Dizaineriai sukūrė malonų akiai ir pėdai siluetą minimalistiniame stiliuje. Viršutinė bato dalis liko padėta ant pado amortizuojantį vidinį padą, žinomą iš ankstesnių projektų. Už sutrenkimų absorbavimą šitame modelyje atsako patikrinta Trinomic sistema.

Prezentuojami šiame aprašyme batai jau pasirodė oficialiuose pardavimuose Stamptd x Puma Trinomic Woven, kaip ir buvo anksčiau minėta, pasiekiamos yra trijose koloristikose: juodoje, pilkoje bei baltoje.

fot. https://www.kickz.com/se/catalog/product/id/1768891

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *