Air Jordan 1 High OG

Streetballinis Air Jordan 1 High OG įsikūnijimas

Streetballinis Air Jordan 1 High OG įsikūnijimas

Rate this post

Jordan Brand yra įžymus ne tik dėl basketinės avalynės produkcijos, bet taip pat iš veiklos, kurios tikslas krepšinio populiarinimas. Viena iš tokios veiklos išraiška yra kasmet organizuojamas Paryže turnyras Quai 54, kuriame pasirodo streetballo mėgėjai iš skirtingų pasaulio vietų. Quai yra prestižiniu įvykiu, todėl ženklas kiekvienoje edicijo pristato skirtus tam įvykiui sneakerių modelius.

Verstos odos aulas ir raudonai-mėlyni įdėklai

Quai 54 tai turnyras, kuriame galime grožėtis ne tik dalyvių sugebėjimais, bet taip pat specialiais batų Jordan leidimais. Šiais metais firma paruošė tarp kitko naują įvaizdį kultiniams Air Jordan 1. Projekte buvo panaudotas aulas iš juodos verstos odos, kurią praturtino raudonais ir mėlynais akcentais. Dėl to, kad šitas leidimas buvo sukurtas dėl šių metų turnyro, siluete buvo uždėtas specialus logotipas.

Air Jordan High OG „Quai54“ debiutuos turnyro pradžios diena, tai yra liepos 8. Kolekcija Quai 54 apgaubia ne tik kicksus, bet taip pat variacijas Air Jordan XXX1 Low ir Jordan Formula temomis. Kol kas niekur nepasirodė informacija, kad avalynė bus pasiekiama Lenkijoje, bet kiekvienas, kam patinka pristatyti žemiau esančiose nuotraukose sneakeriai, turi įdėmiai sekti visas naujienas šią temą.

fot. https://solecollector.com/news/2017/07/air-jordan-1-quai-54-release-date-ah1040-054

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *