urbanpeople

Urbanpeople x Kangaroos Coil-R1 “Glacier”

Urbanpeople x Kangaroos Coil-R1 “Glacier”

Rate this post

Šiandienos naujiena priklauso neštampuotų projektų ir įdomių kooperacijų gerbėjams, nes ji liečia šveicariškos parduotuvės Urbanpeople ir ženklo Kangaroos bendradarbiovimo vaisių. Komandos į dirbtuvę paėmė Coil-R1 modelį ir paruošė jam visiškai naują įsikūnijimą, kuris be abejo pakerės daugelio sneakerheadų širdis.

Šveicariški ledkalniai, Glacier Express ir dedikuoti priedai

Naujo projekto inspiracija buvo švaicariški ledkalniai, todėl dizaineriai nusprendė sukurti batus prezentuojančius skirtingus mėlynos atspalvius. Naujos variacijos Coil-R1 tema aulas buvo pagamintas rankiniu budu fabrike esančiame Vokietijos teritorijoje. Projektantams labai gerai pavyko sujungti mėlynos atspalvius su juodais akcentais ir baltu padu, kuris sudaro kontrastą bazinei spalvai. Bendras Urbanpeople ir Kangaroos projektas išsiskiria dėmėsiu net mažiausiai detalei. Tai gali įrodyti nors susiejimas su Glacier Express, kuris yra matomas nedidelių štampų bato galinėje pusėje pavidale. Taip pat, nebanalus yra vidpadžiai, kurių stilistika taip pat įsilieja į pagrindinį motyvą.

Oficiali šių išskirtinių kicksų premjera yra suplanuota gegužės 27 dienai. Batai bus pasiekiami komplekte su keturiomis raištelių poromis, kojinėmis bei dedikuotu maišu.

fot. https://www.sneakerfreaker.com/sneakers/urbanpeople-com-x-kangaroos-coil-r1-glacier/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *