Nike Air Footscape Woven Chukka

Woveno Chukko Nike Air Footscape

Woveno Chukko Nike Air Footscape

Rate this post

Kas kažkokį laiką įžymių sportiinių prekės ženklų pasiūlymuose pasirodo batai, kurie ypatingai nustebina savo dizainu. Nepasaint to, kad mums atrodo, kad jau mateme viską, šitie modeliai yra geriausiu įrodymu, kad prejektantų vaizduotė sportinėi avalynėi yra beribė. Kaip tik tokiu įrodymu yra viena iš naujausių Nike propozicijų – Woveno Chukko Air Footscape.

Revoliucinis dizainas

Pirmą kartą charakterinis modelis Air Footscape liko padarytas iš plaukuotos verstos odos, kuri prezentuojasi nepaprastai efektingai. Woveno Chukko Air Footscape modelyje matomos pastebimos inspiracijos iš gamtos bei sugrįžimo iki šaknų. Tai todėl aulai visų koloristinių versijų liko praturtintos išsiskiriančia, kryžine siūle, kuri šiek tiek primena kaulų sistemą. Šitie prasiūvimai padaryti plačia natūraliai rausvo atspalvio virve sukuria įdomų raštą ant blauzdos. Dėka to, modelis šitas išsiskiria kitų sneakerių fone ir be abejo turi šansų tapti didelių street wearo hitu! Visos trys koloristinės versijos – natūraliai rausva, karamelės atspalvio bei juoda yra universalios ir tiks prie daugelio stilizacijų.

Amortizacija ir patogumas aukščiausio lygio

Be fantastinio Woven Chukko Air Footscape modelio išvaizdos projektai siūlo mums ypatingą amortizacijos sistemą besiremiančią ant storo, pūtų pado su guminių skirtukų pridedimu. Užtenka pažvelgti į įpjovimų sistemą bato apačioje, kad pastebeti, kad šitas modelis yra sukurtas natūralių mūsų pėdos judėsių atkartojimui. Vaikščiojimas juose tai tyras malonumas, todėl ypatingai juos verta rinktis pavasarį.

Naturalios medžiagos, universalios koloristikos, įdomus dizainerių akcentai bei fantastinė amortizacija – Woven Chukko Nike Air Footscape atrodo puikiai ir užtikrina komforto kasdieniniame naudojime maksimumą. Tai be abejo vienas iš oregoninio koncerno pavasario favoritų!

fot.: https://www.nike.com/pl/launch/t/air-footscape-woven-chukka-flat-gold

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *