nauja Converse kolekcija

Yes to all – nauja Converse kolekcija

Yes to all – nauja Converse kolekcija

Rate this post

Tikriausiai sneakerių pasaulyje nėra labiau kultinių ir atpažįstamų batų nei Converse Chuck Taylor All Star. Šitie balti, juodi arba raudoni turi savo spintoje beveik kiekvienas sneakerheadas. Tačiau, ženklas nenustoja stebinti naujomis, unikaliomis interpretacijomis savo vielavinio modelio. Šį kartą tai ne tik batai, bet taip pat svarbus manifestas socialinio charakterio. Susipažinkite su „Yes to all” Converse Collection!

Vaivorykštiniai batai vasarai

Reikia pripažinti, kad nesunku įsimylėti šiuos Conversus. Vaivorykštės spalvos, imonuojantys raštai, paskutiniu metu nepaprastai madingi antsiuviai bei charakteringi varstymai nuotraukuose prezentuojasi tikrai puikiai! Tokio spalvoti batai yra idealus vasarai su baltais vamzdeliais, pustų suknelių ar džinsinių  šortų. Kiekvienas iš modelių iš kolekcijos „yes to all” tikrai pridės charakteriaus kiekvienai stilizacijai, leis išsiskirti minioje ir atskleisti pačios, spalvotą asmenybę. Ne be priežasties kalbame apie spalvotą asmenybę, nes kaip primena patys šitos Converse’ų linijos kūrėjai jų sukūrimo inspiracija buvo septiniasdešimtųjų metų mada, o ypač hippių, tai yra gėlių vaikų. Jei neturi drąsos nuspalvintiems vaivorykštės spalvomis Converse’ams, tai gali susigundyti klasikinėms, baltiems su spalvotais varstymais, kurie irgi prezentuojasi fantastiškai!

Ne tokie paprasti Converse’ai

Visa idėja sukurti liniją „Yes to all” nėra atsitiktinė ir neatsiktinai jos lydinčiu motyvu tapo vaivorykštė – tolerancijos ir buvimo virš ribų sinonimas. Batai iš kolekcijos „Yes to all” tai savo rušies manifestas, kuriuo projektantai ženklo Converse norėja pasakyti „taip” visiems, nepriklausomai nuo jų lyties, seksualinės orientacijos ar tapatybės. Tai nepaprastas būdas vertybėms, kuriomis vadavaujasi ženklas, pabriežti. Galima pasakyti, kad inkariukuose Converse gali vaikščioti kiekvienas, o šitie konkretūs iš linijos „Yes to all” yra išskirtine tolerancijo išraiška kiekvienam žmogui. Papildomai reikia paminėti, kad pelnas iš vaivorykštinių Converse Chuck Taylor All Star pardavimų bus skirtas dviems fundacijoms – Happy Hippie Foundation bei It Gets Better, kurios remia skirtingų seksualinių orientacijų žmones.

Converse su šios kolekcijos pagalba įrodo, kad mada tai paviršius, kuris jungia žmones, leidžia jiems reikšti save bei išpažinti savo vertybes. Taip pat reikia pripažinti, kad kilnius tikslus lydi tai, kas nuo metų yra ženklo specialybė – žymus dizainas, formos paprastumas ir genialūs raštai!

Fot.: https://sneakernews.com/2017/05/25/converse-chuck-taylor-pride-collection-yes-to-all/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *